Державна іпотечна установа здійснила погашення та виплату відсоткового доходу за двадцятим купонним періодом по гарантованих державою облігаціях серії «R» в кількості 350 штук та внесла до бюджету плату за гарантію

З метою забезпечення виконань умов Проспекту емісії Державної іпотечної установи (далі ДІУ) щодо погашення облігацій ДІУ серії “R” (абзац «Дії які проводяться у разі несвоєчасного подання облігацій для погашення» розділу 14 Проспекту емісії)18 грудня 2012 року до ДІУ звернувся власник вищевказаних облігацій про здійснення розрахунку за переведеними облігаціями ДІУ серії “R” (в кількості 350 штук) на емітентський рахунок ДІУ в Національному депозитарії України (далі НДУ).
Згідно Довідки про стан рахунку в цінних паперах НДУ станом на 19 грудня 2012 року облігації серії “R” були зараховані для погашення на емітентський рахунок ДІУ в повному обсязі.
ДІУ 19 грудня 2012 року за письмовим зверненням власника облігацій ДІУ серії “R” та після зарахування вищевказаних облігацій в кількості 350 штук на емітентський рахунок ДІУ у НДУ здійснила погашення та виплату відсоткового доходу за двадцятим купонним періодом по гарантованих державою облігаціях серії «R» 2007 року випуску у кількості 350 штук у зв’язку із закінченням терміну їх обігу та перерахувала кошти до Державного бюджету України як плату за державну гарантію згідно з постановою КМУ від 03.08.2006 р. № 1094 (із змінами і доповненнями).
Також станом на 15 лютого 2013 року у ДІУ відсутня підстава здійснити перерахування власникам облігацій серії «R» в кількості 100 штук, належних до виплат сум та здійснити подальші дії щодо погашення облігацій ДІУ серії «R» у кількості 100 штук, оскільки вищевказані облігації не були перераховані їх власниками на емітентський рахунок ДІУ у НДУ (відповідно до розділу 14 «Порядок погашення облігацій» Проспекту емісії ДІУ).
Належна до виплати сума при погашенні облігацій ДІУ серії «R» (в кількості 100 штук) була задепонована ДІУ на банківському рахунку і буде перерахована власникам після особистого письмового звернення.
Нагадаємо, що ДІУ 15 жовтня 2008 року достроково закінчила розміщення облігацій зазначеної серії.
Єдина номінальна доходність, за якою були розміщені облігації серії «R» склала 9,4 % річних.
Залучені від розміщення кошти спрямовані ДІУ на виконання своїх статутних завдань.
___________________________________________________________________
Державну іпотечну установу створено Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2004 р. №1330. Засновником Установи є держава в особі Кабінету Міністрів України.

01133, Україна, Київ, б-р Лесі Українки, 34 офіс 201