До уваги позичальників, обслуговування яких здійснював ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК»

Шановні позичальники!

Державна іпотечна установа (далі - ДІУ) повідомляє про припинення обслуговування іпотечних кредитів банком ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» (далі – Банк), у зв’язку із чим ДІУ буде проведено зміну обслуговуючого банку, про що буде окремо письмово повідомлено всіх позичальників.

У зв’язку із вищезазначеним інформуємо, що усім позичальникам, обслуговування яких здійснював ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», відправлені повідомлення (на адресу предмету іпотеки) про нові платіжні реквізити ДІУ для погашення заборгованості за іпотечними кредитами.

Для уникнення спірних питань, пов’язаних із станом заборгованості за Вашими іпотечними кредитами пропонуємо звернутися до Банку та отримати довідку (за підписом керівника установи та завірену печаткою) щодо стану заборгованості по Вашому кредиту (основний борг, відсотки) та отримати правовстановлюючі документи на нерухоме майно, що було передано в іпотеку (у разі якщо це не передбачено договором).

У разі неотримання Вами нових платіжних реквізитів для погашення іпотечного кредиту, Вам необхідно звернутися до ДІУ за телефоном: +380 (44) 207-14-00

Державна іпотечна установа зазначає, що у разі зміни обслуговуючого банку, умови Договору про іпотечний кредит для Позичальника залишаються незмінними у тому числі, стосовно ставки кредитування.

Маємо окремо повідомити, що позичальники за іпотечними кредитами не звільняються від виконання своїх зобов'язань перед Кредитором, яким на сьогодні виступає ДІУ.

01133, Україна, Київ, б-р Лесі Українки, 34 офіс 201