До уваги позичальників, обслуговування яких здійснював ПАТ «КБ «НАДРА»

Державна іпотечна установа (далі - ДІУ) повідомляє про припинення обслуговування іпотечних кредитів банком ПАТ «КБ «НАДРА» (далі – Банк), у зв’язку із чим ДІУ буде проведено зміну обслуговуючого банку, про що буде окремо письмово повідомлено всіх позичальників.

У зв’язку із вищезазначеним інформуємо, що усім позичальникам, обслуговування яких здійснював ПАТ «КБ «НАДРА», будуть відправлені повідомлення (на адресу предмету іпотеки) про нові платіжні реквізити ДІУ для погашення заборгованості за іпотечними кредитами.

Реквізити для перерахування платежів по іпотечному кредиту на рахунки ДІУ наступні:

  1. Платник:  ПІБ позичальника за договором про іпотечний кредит.
  2. Отримувач:  Державна іпотечна установа, код ЄДРПОУ 33304730
  3. Поточні рахунки:
  4.         № 26505302869 Банк отримувача: АТ «Ощадбанк», код банку (МФО) 300465
            або
            № 2650180354 Банк отримувача: АБ «Укргазбанк», код банку (МФО) 320478

  5. Призначення платежу: ідентифікаційний номер позичальника; прізвище, ім’я, по-батькові (повністю) позичальника; платіж згідно договору про іпотечний кредит (зазначити номер та дату договору про іпотечний кредит); (період, за який сплачується платіж).

Для уникнення спірних питань, пов’язаних із станом заборгованості за Вашими іпотечними кредитами пропонуємо звернутися до Банку та отримати довідку (за підписом керівника установи та завірену печаткою) щодо стану заборгованості по Вашому кредиту (основний борг, відсотки) та отримати правовстановлюючі документи на нерухоме майно, що було передано в іпотеку (у разі якщо це не передбачено договором).

Державна іпотечна установа зазначає, що у разі зміни обслуговуючого банку, умови Договору про іпотечний кредит для Позичальника залишаються незмінними у тому числі, стосовно ставки кредитування.

У разі неотримання Вами нових платіжних реквізитів для погашення іпотечного кредиту чи виникненні інших питань, Вам необхідно звернутися до ДІУ за телефоном: +380 (44) 207-14-00.

Маємо окремо повідомити, що позичальники за іпотечними кредитами не звільняються від виконання своїх зобов'язань перед Кредитором, яким на сьогодні виступає ДІУ.

01133, Україна, Київ, б-р Лесі Українки, 34 офіс 201