До уваги позичальників, обслуговування яких здійснювали банки в які введена тимчасова адміністрація ФГВФО, або які знаходяться в стадії ліквідації

Шановні позичальники!

Державна іпотечна установа (далі - ДІУ) повідомляє, що у зв’язку із введенням тимчасової адміністрації ФГВФО, в банках-партнерах ДІУ припиняється обслуговування іпотечних кредитів, про що повідомляється через веб-сайт ДІУ за адресою: www.ipoteka.gov.ua та кожному позичальнику, обслуговування яких здійснював банк, до якого введена тимчасова адміністрація ФГВФО, відправляються письмові повідомлення (на адресу предмету іпотеки) про нові платіжні реквізити ДІУ для погашення заборгованості за іпотечними кредитами.

У зв’язку з отриманням чисельних запитів від позичальників, які не отримали письмових повідомлень по незалежним від них причинам, повідомляємо, що реквізити для перерахування платежів по іпотечному кредиту на рахунки ДІУ наступні:

 1. Платник: ПІБ позичальника за договором про іпотечний кредит.
 2. Отримувач: Державна іпотечна установа, код ЄДРПОУ 33304730
 3. Поточні рахунки:
  № 26505302869 Банк отримувача: АТ «Ощадбанк», код банку (МФО) 300465
  (комісія за приймання платежу відповідно тарифів банку - 0,8% від суми платежу але не менше 5,00 грн.)
  або
  № 2650180354 Банк отримувача: АБ «Укргазбанк»
  , код банку (МФО) 320478
  (комісія за приймання платежу відповідно тарифів банку – 1 грн. за платіж)
 4. Призначення платежу: ідентифікаційний номер позичальника; прізвище, ім’я, по-батькові (повністю) позичальника; платіж згідно договору про іпотечний кредит (зазначити номер та дату договору про іпотечний кредит); (період, за який сплачується платіж).

Просимо здійснювати погашення заборгованості за іпотечними кредитами заздалегідь з урахуванням терміну зарахування коштів на вищезазначені рахунки ДІУ, встановленого банком-отримувача (АТ «Ощадбанк» та АБ «Укргазбанк»).

У разі здійснення погашення заборгованості за іпотечними кредитами на вказані рахунки ДІУ через інші банківські установи, необхідно також врахувати тарифи та терміни перерахування коштів відповідними банками ДІУ.

У разі неотримання Вами нових платіжних реквізитів для погашення іпотечного кредиту чи виникненні інших питань, Вам необхідно звернутися до ДІУ за телефоном: +380 (44) 207-14-00.

01133, Україна, Київ, б-р Лесі Українки, 34 офіс 201