Шановні позичальники!

Останнім часом до позичальників, права вимоги за кредитними договорами яких набула Установа, звертаються фінансові компанії, організації чи фізичні особи – підприємці з пропозиціями в сприянні (або допомоги) у вирішенні питання щодо сплати заборгованості по кредиту, використовуючи різноманітні шахрайські схеми з метою збагачення та ошукання клієнтів.

ДІУ, як дійсний кредитор за Вашими кредитними зобов’язаннями повідомляє, що Установа не відступала та не має намірів відступати (продавати) права вимоги за Вашим кредитом жодній фінансові компанії, організації чи установі. Також запевняємо, що ДІУ не оприлюднювала інформацію про кредити, набуті Установою, у тому числі Ваші персональні дані.

З метою упередження нанесення Вам збитків внаслідок таких шахрайських дій, просимо в разі отримання звернень чи пропозицій зі сторони сторонніх організацій письмово повідомляти ДІУ про ці випадки із наданням контактної інформації та дотримуватись письмових рекомендацій Установи, у тому числі, про платіжні реквізити для погашення заборгованості за кредитом. У разі отримання вищезазначеної інформації, ДІУ зможе звернутися до правоохоронних органів, як державна установа для попередження або припинення злочинної діяльності таких організацій.

01133, Україна, Київ, б-р Лесі Українки, 34 офіс 201