Напередодні дня створення ДІУ волонтери відвідали підшефний дитячий будинок-інтернат

10.10.2017 | 13:47

8 жовтня Державна іпотечна установа відзначила 13-ту річницю з Дня свого створення. Традиційно, у вихідний, День народження Установи пройшов з відвідуванням підшефного будинку-інтернату для дітей з особливими потребами у с. Нова Борова, що в Житомирський області.

Ось уже багато років співробітники ДІУ власними силами та коштами не тільки провідують вихованок закладу на свята, а й надають посильну допомогу у вирішенні нагальних побутових проблем.

На добровільні внески від колективу Компанії, дітям були придбані подарунки, організовано святкову виставу та передані вкрай необхідні побутові речі.

Після привітання від керівництва Установи,разом з артистами та волонтерами, діти співали пісні, грали в ігри. Було багато різних подарунків, лунав веселий дитячий сміх, а хороший настрій супроводжував дорослих.

Вихованки будинку-інтернату щиро віддячили Установі своїми усмішками та гарним настроєм, а педагоги висловили добрі слова подяки. Саме завдяки самовіддачі педагогічного колективу та допомозі небайдужих, в дитячому будинку створені необхідні умови для проживання та лікування дітей-інвалідів, які залишилися без батьківської опіки.

Напередодні дня створення ДІУ волонтери  відвідали підшефний дитячий будинок-інтернат Напередодні дня створення ДІУ волонтери  відвідали підшефний дитячий будинок-інтернат Напередодні дня створення ДІУ волонтери  відвідали підшефний дитячий будинок-інтернат
01133, Україна, Київ, б-р Лесі Українки, 34 офіс 201