Відбір житла для передачі у фінансовий лізинг

З метою реалізації Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.11.2018 року №1201 з врахуванням змін та доповнень планується придбання Установою житла у регіонах України, в будинках зданих в експлуатацію у встановленому порядку на Умовах відкритого безстрокового конкурсу.

Придбання житла буде здійснюватися ДІУ згідно узагальненої інформації про заявників та специфікації житла, яке вони бажають отримати на умовах фінансового лізингу, отриманої від центральних органів виконавчої влади у разі відповідності його загальним вимогам до житла ДІУ . В квартирі мають бути виконані всі передбачені проектною документацією роботи згідно з будівельними нормами, стандартами і правилами та можуть бути здійснені внутрішні опоряджувальні роботи в повному обсязі, мінімальній перелік яких встановлений Мінрегіоном.

Вартість 1 кв. метра загальної площі житла, що може бути придбане, не може перевищувати опосередковану вартість спорудження житла за регіонами України, визначену діючим Наказом Мінрегіону «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України» (поточний від 06.12.2018 №335) та збільшену для:

    1. м. Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова - у 1,75 рази;
    2. міст – обласних центрів, міст обласного значення з населенням понад 300 тис. осіб та населених пунктів, які розташовані в районах, прилеглих до меж мм. Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова, — у 1,5 раза;
    3. міст обласного значення з населенням від 100 тис. до 300 тис. - у 1,25 рази; 
    4. інших населених пунктів згідно визначеної опосередкованої вартості.

     Примітка: Чисельність наявного населення населених пунктів України визначається відповідно звітних даних Державної служби статистики України та її головних управлінь станом на 01 січня відповідного року.

В разі зацікавленості у співпраці з ДІУ просимо Вас надати Комерційну пропозицію встановленого зразка, копії документів , що підтверджують право власності на житло та ознайомитись з запропонованими формами договорів бронювання/резервування житла, що будуть укладені в разі подальшої співпраці.

При наданні комерційної пропозиції, просимо Вас зазначати вартість квадратного метра житла, що пропонується як без внутрішніх опоряджувальних робіт так і з внутрішніми опоряджувальними роботами (у разі можливого їх виконання). При цьому комерційна пропозиція має містити перелік таких внутрішніх опоряджувальних робіт та/чи перелік робіт, що передбачені проектною документацією.
Звертаємо Вашу увагу, що для укладання договору купівлі-продажу нерухомого майна продавцем житла сплачуються такі платежі, як податки з продажу, державне мито за нотаріальні дії по посвідченню договору купівлі-продажу та послуги нотаріуса та наданий Звіт про незалежну оцінку квартири.

В разі виникнення будь яких питань щодо купівлі житла, просимо Вас звертатися за наступними контактами Департаменту активних операцій .

01133, Україна, Київ, б-р Лесі Українки, 34 офіс 201