ДІУ здійснила погашення та виплату відсоткового доходу за двадцятим купонним періодом по гарантованих державою облігаціях серії «R» в кількості 50 штук та внесла до бюджету плату за гарантію

Державна іпотечна установа 14 грудня поточного року здійснила погашення та виплату відсоткового доходу за двадцятим купонним періодом по гарантованих державою облігаціях серії «R» 2007 року випуску у кількості 50 штук у зв’язку із закінченням терміну їх обігу та перерахувала кошти до Державного бюджету України як плату за державну гарантію згідно з постановою КМУ від 03.08.2006 р. № 1094 (із змінами і доповненнями).

Також станом на 17 грудня 2012 року у ДІУ була відсутня підстава здійснити перерахування власникам облігацій серії «R» в кількості 450 штук, належних до виплат сум та здійснити подальші дії щодо погашення облігацій ДІУ серії «R» у кількості 450 штук, оскільки вищевказані облігації не були перераховані їх власниками на емітентський рахунок ДІУ у НДУ (відповідно до розділу 14 «Порядок погашення облігацій» Проспекту емісії ДІУ).

Належна до виплати сума при погашенні облігацій ДІУ серії «R» (в кількості 450 штук) була задепонована ДІУ на банківському рахунку і буде перерахована власникам після особистого письмового звернення.

Нагадаємо, що ДІУ 15 жовтня 2008 року достроково закінчила розміщення облігацій зазначеної серії.

Єдина номінальна доходність, за якою були розміщені облігації серії «R» склала 9,4 % річних.

Залучені від розміщення кошти спрямовані ДІУ на виконання своїх статутних завдань.
___________________________________________________________________
Державну іпотечну установу створено Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2004 р. №1330. Засновником Установи є держава в особі Кабінету Міністрів України.

01133, Україна, Київ, б-р Лесі Українки, 34 офіс 201