Анкета клієнта (опитувальника фізичної особи)

Шановний Позичальник!

Повідомляємо Вас про те, що на виконання вимог статті 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» , Державна іпотечна установа зобов’язана на постійній основі здійснювати заходи з належної перевірки, у тому числі забезпечувати актуальність отриманих та існуючих документів, даних та інформації про клієнта.

У зв’язку з чим, просимо Вас надати відомості у вигляді заповненої Анкети клієнта (опитувальника фізичної особи). Зразок Анкети знаходиться за цим посиланням: http://ipoteka.gov.ua/sites/default/files/Anketa.pdf.

Також, у разі, якщо з моменту останнього звернення до Державної іпотечної установи, у Вас відбулися зміни у документах або інформації, які Ви надавали раніше, просимо Вас звернутися до ДІУ та надати копії нових документів, а саме:

1. Копії паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (якщо відбувались зміни)
2. Інші документи, що підтверджують зміну інформації стосовно Ваших персональних даних.

А також, на виконання умов іпотечного договору, просимо Вас здійснити щорічне страхування предмету іпотеки та надати документи, що підтверджують Ваш фінансовий стан та поручителів ( в разі наявності) за останні 6 місяців.

Вищезазначені документи просимо надати до ДІУ у зручний для Вас спосіб: поштовим зв’язком, засобами електронної пошти у сканованому вигляді на адресу: office@ipoteka.gov.ua, або звернутися до ДІУ за адресою:

01133, м. Київ, б-р Лесі Українки, 34, оф.201.
тел. (044) 207-14-16
(044) 207-14-14

Сподіваємось на взаєморозуміння між нами та на співпрацю в подальшому.

ЗавантажитиРозмір
Anketa.pdf188.67 КБ
01133, Україна, Київ, б-р Лесі Українки, 34 офіс 201