Антикорупційна діяльність

Повідомити про корупційне правопорушення

Викривач – фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) іншою особою.

(стаття 1 Закону)

Викривач самостійно визначає, які канали використовувати для повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону. Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону, які можуть бути перевірені.

(стаття 53-2 Закону)

Перелік встановлених Законом України “Про запобігання корупції” вимог, заборон та обмежень.

Перелік корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією, за які законом встановлено кримінальну/адміністративну відповідальність, визначення підслідності кримінальних правопорушень.

 

Повідомлення про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону підлягає попередній перевірці у строк не більше десяти робочих днів. Викривачу надається детальна письмова інформація про результати попередньої перевірки за його повідомленням про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону у триденний строк з дня завершення відповідної перевірки.

(стаття 53-2 Закону)

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає перевірці у строк не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання.

(стаття 53 Закону)

Викривач не несе юридичної відповідальності за повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону, поширення зазначеної у повідомленні інформації, незважаючи на можливе порушення таким повідомленням своїх службових, цивільних, трудових чи інших подібних обов’язків або зобов’язань. Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону не може розглядатися як порушення умов конфіденційності, передбачених цивільним, трудовим або іншим договором (контрактом). Викривач звільняється від цивільно-правової відповідальності за шкоду або збитки, що стали результатом здійснення повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону.

(стаття 53-8 Закону)

Адреса Державної іпотечної установи: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, 34.

Робочий час: пн-чт 9:00-18:00, пт 9:00-16:45, обідня перерва 13:00-13:45

ГРАФІК

 

прийому громадян уповноваженим з антикорупційної діяльності Держаної іпотечної установи

Петрушов Андрій Семенович – уповноважений з антикорупційної діяльності

кожен другий та четвертий вівторок місяця 14.00 – 17.00

Повідомити про корупційне правопорушення за телефоном +38 (044) 207-14-15

Повідомити про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону шляхом заповнення однієї із запропонованих форм (електронної або письмової).

* – Інформація про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону яке подається через офіційний веб-сайт, електронну пошту, подається з підписом у сканованому вигляді. Файли повинні бути менше, ніж 50 МБ.

Дозволені формати: JPG JPEG PDF DOC DOCX XLS XLSX ZIP

Форма повідомлення про корупцію

Форма анонімного повідомлення про корупцію

e-mail: anticor@ipoteka.gov.ua