Blog

Валентин Рибачук: «Вже 935 родин стали власниками квартир за підтримки ДІУ»

20:09 01 Листопада in Діяльність установи
Цього року за підтримки Державної іпотечної установи 935 родин стали власниками свого житла. На ці цілі ДІУ спрямувала 231.147 млн. грн. Про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Вже 935 родин отримали у власність житло за підтримки ДІУ у поточному році. Та їх кількість постійно зростає. Станом на 31 жовтня ми вже перевищили заплановані показники на 2012 рік, до нового року – ще їх збільшимо», - сказав Валентин Рибачук.

Він додав, що Ініціативи Президента Україні та Уряду, які спрямовані на забезпечення житлом громадян - не тільки допомагають людям у вирішенні житлового питання, а й стимулюють будівництво, економіку країни та створюють нові робочі місця.

«Сьогодні в країні діє декілька програм, спрямованих на вирішення «житлового питання», та ще деякі чекають на затвердження. Ці програми не конкурують між собою, а доповнюють одна одну. Довіра громадян до цих механізмів постійно зростає», - зазначив Голова правління.

Довідка. Державна іпотечна установа створена постановою Кабінету Міністрів України 8 жовтня 2004 року. Засновником ДІУ є держава.
Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредитів за рахунок коштів, отриманих від розміщення своїх облігацій. Папери розміщуються шляхом відкритого продажу на території України серед інвесторів - юридичних і фізичних осіб. За паперами видається 100% державна гарантія.

Джерела:
УНН
Ura-inform.com