Blog

Валентин Рибачук: ДІУ продовжує працювати над програмами щодо забезпечення українців власним житлом

13:59 24 Вересня in Діяльність установи
Якщо у 2011 році лише 290 громадян змогли скористатися іпотечним кредитуванням за програмою ДІУ, то за майже дев’ять місяців поточного року вже 820 українців змогли придбати власне житло, використовуючи іпотечну програму ДІУ. На ці цілі було спрямовано понад 200 млн. грн. коштів Установи. Про це повідомив Голова правління Державної іпотечної установи Валентин Рибачук 26 вересня у ході брифінгу в Будинку Уряду.

Він наголосив, що тільки у серпні поточного року банками-партнерами ДІУ, яких нараховується 113, надано 174 пільгових кредити для придбання житла на суму майже 43 млн. грн.

За словами Валентина Рибачука, у березні цього року Прем’єр-міністр Микола Азаров поставив завдання збільшити обсяги іпотечного кредитування населення в 2012 році вдвічі. Державна іпотечна установа не тільки виконала поставлене завдання, а й збільшила показник майже втричі.
«Протягом місяця ще 174 родини отримали своє власне житло за допомоги однієї із програм, розроблених державою. На розгляді в ДІУ знаходяться ще 220 заявок на суму 46 млн. грн. Динаміка зростання іпотечного кредитування спільно з Державною іпотечною установою дозволяє спрогнозувати перевищення до кінця року показника у 1000 кредитів, наданих для придбання житла», - зазначив Голова правління ДІУ.

Валентин Рибачук також додав, що станом на 25.09.12 на балансі ДІУ знаходиться 5163 кредити на суму 847 млн. грн. Загальна кількість кредитів, наданих громадянам за підтримки ДІУ з дня створення Установи, складає 8500 кредитів на суму 1,3 млрд. грн.
«Державна іпотечна установа розробила і продовжує працювати над програмами щодо забезпечення українців власним житлом. А вже кожна людина вільна обирати ту програму, яка йому доступна і зручна», - підсумував Валентин Рибачук.