Blog

Валентин Рибачук: З початку жовтня ще 72 родини отримали кредит за підтримки ДІУ

18:55 16 Жовтня in Діяльність установи
За підтримки Державної іпотечної установи з початку жовтня поточного року було надано 72 кредити для придбання житла на суму 16,6 млн. грн., - про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«У вересні місяці банками-партнерами ДІУ було надано 132 іпотечних кредити, а з початку жовтня, станом на 15.10.12 Державною іпотечною установою вже рефінансовано 72 кредити. Існуюча динаміка демонструє стабільне зростання попиту на іпотечні кредити серед населення, надані за підтримки ДІУ», - зазначив Голова правління.
Він додав, що громадяни почали більше довіряти ініціативам Уряду щодо програм по здешевленню іпотечних кредитів. При існуючий динаміці, вересневий показник буде перевищено на 10%.

«Сьогодні склалась така ситуація на іпотечному ринку при який держава, забудовники, банківські установи і позичальники починають розмовляти однією мовою. Діалог між владою, бізнесом та населенням надає можливість дійсно прогнозувати початок вирішення житлових проблем у державі», - додав Валентин Рибачук.

Довідка:
ДІУ рефінансує банки за ставкою – 11% річних;
Кредит надається громадянам України на строк 5-30 років,
Ставка кредитування не перевищує 15% річних у гривні.
Середньозважена ставка кредитування по портфелю рефінансованих ДІУ кредитів складає 13,64% річних.