Blog

Валентин Рибачук: Програма ДІУ доводить свою ефективність серед населення

14:16 02 Жовтня in Діяльність установи
«У 3 кварталі 2012 року вдвічі більше громадян скористалися кредитами за підтримки Державної іпотечної установи ніж за 1 півріччя. Дана динаміка доводить ефективність програми та демонструє попит на неї з боку банків та населення», - про це заявив під час телеінтерв’ю Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

Він проінформував, що за підсумками 3 кварталу кількість кредитів, рефінансованих ДІУ становить 820 (на суму близько 200 млн. гривень). При цьому, тільки у липні –вересні ДІУ було рефінансоване 449 іпотечних кредитів на суму 105,7 млн. грн., що складає понад половини від загальної кількості рефінансованих ДІУ кредитів за поточний рік. Ще близько 300 іпотечних кредитів на суму 65 млн. грн., наданих банками на придбання житла відповідно вимог ДІУ знаходяться в процесі підготовки та укладання угод їх рефінансування.

Середня ставка за іпотечними кредитами від ДІУ, що були рефінансовані у вересні 2012 року склала 14,48 % річних. Середньозважена ставка за усім портфелем рефінансованих ДІУ 5153 іпотечних кредитів на суму 846 млн. грн. складає 13,64% річних.
«Ми бачимо, що соціальні ініціативи Президента України та Уряду – набирають обертів, - наголосив Голова правління, Валентин Рибачук, - Державна іпотечна установа планує вийти на принципово новий рівень роботи ще до кінця року, додав він.