Blog

ДІУ: Кількість пільгових кредитів збільшується

19:22 26 Жовтня in Діяльність установи
З початку поточного року вже 919 сімей скористалися підтримкою Державної іпотечної установи для придбання окремого житла. Про це повідомила керівник Управління зв'язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«Банки дуже зацікавлені сьогодні доступним ресурсом Державної іпотечної установи. Якщо два місяці тому, враховуючи цьогорічну динаміку надання іпотечних кредитів за підтримки ДІУ, ми прогнозували до кінця року наблизитись до показника у 1000 рефінансованих кредитів, то зараз ми прогнозуємо підвищення цього показника», - підкреслила вона.

Також за словами Голови правління Державної іпотечної установи:
«Установа спрямувала на ці цілі 221,5 млн. грн. Наша мета, як одного із інструментів у виконанні соціальних ініціатив Президента та Уряду, щоб якомога більше людей відчуло на себе державну підтримку. При цьому механізм рефінансування кредитів враховує інтереси всіх учасників процесу – держави, інвесторів, банків-партнерів та найголовніше – громадян України», - зазначив Валентин Рибачук.

Довідка. Державна іпотечна установа створена постановою Кабінету Міністрів України 8 жовтня 2004 року. Засновником ДІУ є держава в особі Кабміну.
Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредитів за рахунок коштів, отриманих від розміщення своїх облігацій. Папери розміщуються шляхом відкритого продажу на території України серед інвесторів - юридичних і фізичних осіб. За паперами видається 100% державна гарантія. Державною іпотечною установою розробляються нові механізми, які спрямовані на забезпечення власним житлом громадян України та поліпшення умов іпотечного кредитування більш широким верстам населення.