Blog

ДІУ: Іпотечне кредитування – стимул у розвитку будівельної галузі

16:38 12 Листопада in Діяльність установи
Іпотечне кредитування є потужним стимулом у розвитку будівельної галузі. Про це заявив Голова правління Державної іпотечної установи Валентин Рибачук.

«Сьогодні незначна кількість українців може дозволити собі придбання квартири за власні кошти. Альтернативою для багатьох людей у вирішенні житлового питання стає іпотечне кредитування», - зазначив Голова правління, додавши, що з початку року вже 954 родини скористалися кредитами для придбання житла за підтримки ДІУ. Установою спрямовано на ці цілі суму у майже 232 млн. грн.

За словами Валентина Рибачука, збільшення обсягів іпотечного кредитування сприятиме розвитку будівельної галузі, що в свою чергу призводить до створення нових робочих місць та дозволяє наповнювати бюджети всіх рівнів.

«Державна іпотечна установа вже перевищує заплановані річні показники із рефінансування іпотечних кредитів, та до нового року ці показники будуть перевищені втричі від тих, що були визначені на початку 2012 р. Для цього у нас є все – досвід, висококваліфіковані фахівці, а найголовніше, бажання бути корисними нашим громадянам», - додав 
Валентин Рибачук.

Він підсумував, що Установа та Уряд щоденно працюють над виконанням соціальних ініціатив Президента по реалізації та розробці програм, які дозволяють людям вирішувати одне із найголовніших питань - житлове.

Довідково.
Державна іпотечна установа створена постановою Кабінету Міністрів України 8 жовтня 2004 року. Засновником ДІУ є держава в особі Уряду.
Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредитів за рахунок власних та залучених коштів, у тому числі коштів, що надійшли від розміщення цінних паперів, сприяння подальшому розвитку ринку іпотечного кредитування. Папери ДІУ розміщуються шляхом відкритого продажу на території України серед інвесторів - юридичних і фізичних осіб, резидентів і нерезидентів. Облігації ДІУ розміщує самостійно. За паперами видається 100% державна гарантія.

Джерела:
Урядовий портал
vchaspik.ua
УНН
telegraf.com.ua
ibuild.org.ua
kbu.org.ua