Blog

За три дні ще 70 сімей отримали власне житло за програмою ДІУ

18:59 21 Листопада in Діяльність установи
За період з 19 по 21 листопада поточного року ще 70 родин придбали житло за підтримки Державної іпотечної установи.

«За даними компанії "КредитМаркет", сьогодні ставка по іпотеці вже перевищила 28% річних. І лише співпраця з Державною іпотечною установою (ДІУ) дозволяє банкам видавати доступні позики на квартири - за ставкою 15% річних. З початку тижня Державною іпотечною установою рефінансовано 70 кредитів, наданих громадянам для придбання житла», - повідомила начальник Управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

Вона додала, що, - «Показники зростання операційної діяльності демонструють велику зацікавленість громадянами кредитами за підтримки ДІУ та доводять їх ефективність та доступність».

У 4 кварталі 2012 року Державна іпотечна установа надала змогу 245 громадянам скористатися доступними кредитами на придбання власного житла.

З початку року, станом на 21 листопада кількість кредитів наданих населенню за Стандартами ДІУ склала 1033 кредити. На ці цілі Установа спрямувала 247,8 млн. грн.
У 2012 році Державна іпотечна установа перевищила минулорічні показники майже втричі. У 2011 році скористатися ресурсом ДІУ змогли лише 290 громадян.

Довідка: Державна іпотечна установа створена постановою Кабінету Міністрів України 8 жовтня 2004 року. Засновником ДІУ є держава в особі Уряду.
Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредитів за рахунок власних та залучених коштів, у тому числі коштів, що надійшли від розміщення цінних паперів, сприяння подальшому розвитку ринку іпотечного кредитування. Папери ДІУ розміщуються шляхом відкритого продажу на території України серед інвесторів - юридичних і фізичних осіб, резидентів і нерезидентів. Облігації ДІУ розміщує самостійно. За паперами видається 100% державна гарантія.