Blog

Змінено ставку рефінансування ДІУ

10:15 26 Листопада in Діяльність установи
Рішенням Наглядової ради Державної іпотечної установи затверджено нову ставку рефінансування для іпотечних кредитів, наданих банками на рівні 18% річних у гривні.

Зазначені зміни ставки рефінансування іпотечних кредитів, перш за все, пов’язані із зміною вартості фінансових ресурсів, що були залучені ДІУ на внутрішньому фінансовому ринку для здійснення операцій з рефінансування іпотечних кредитів та кредитування банків-партнерів ДІУ.

Враховуючи вимоги міжнародних фінансових організацій до України, згідно рекомендацій Національного банку України та Міністерства фінансів України, з метою уникнення ризиків не залучення ДІУ коштів у грудні 2012 року, було приведено у відповідність вартість залучень ДІУ – вартості залучень, які здійснюються Державою в особі Міністерства фінансів України.

«Заявки, які надійшли до ДІУ від банків-партнерів на рефінансування іпотечних кредитів до 23.11.2012 р., залишаться за ставкою – 11% річних. Щомісячний платіж за кредитом нараховується згідно діючого договору», - прокоментувала зміни начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.