Blog

Львівщина представить 6 проектів у міжнародному будівельному конкурсі

17:12 16 Листопада in Діяльність установи
Нещодавно у Львівській області працювала спеціальна комісія з відбору проектів для участі у міжнародному конкурсі «ДІМ 2012» – Кришталева Цегла». Конкурс проводиться уже 10 років для прикордонних територій з обох боків східного кордону Європейського Союзу.

Як повідомив начальник головного управління з питань Євро 2012, містобудування та будівництва облдержадміністрації – головний архітектор області Володимир Лаврін, до участі у конкурсі «ДІМ 2012» – Кришталева Цегла» рекомендовано 6 новозбудованих об’єктів соціально – культурного призначення та житла. Цьогоріч в конкурсі можуть брати участь об’єкти, побудовані в період з 01.01.2010р. до 31.10.2012р.

«Конкурс не комерційним, а виключно престижна ініціатива. Адже його головною метою є підвищення якості будівництва при збереженні історичної забудови, та формування сучасних стандартів просторової забудови прикордонних територій», – зазначив Володимир Лаврін.

Цього року нагороди (статуетки – Кришталева цегла) та відзнаки отримають учасники в 11-ти категоріях. Вручення цих престижних нагород і відзнак конкурсу відбудеться в грудні 2012 року у м.Любліні Республіки Польща.

Джерело: Урядовий портал