Blog

Придбання квартир за підтримки ДІУ у ЖК «Євроград» (м. Донецьк)

13:53 21 Вересня in Діяльність установи
Інвестиційно-будівельна компанія «Дирекція адміністративних будівель» продовжує співпрацю з Державною Іпотечною Установою з метою здешевлення кредитів на придбання квартир у другій черзі Житлового комплексу «Євроград».

Під іпотечне кредитування підлягають квартири від однієї до чотирьох кімнат загальною площею від 52 до 127 м2. Вартість житла на сьогоднішній день починається від 7500 грн. за метр квадратний та формується залежно від етапу будівництва. Для покупців квартир у Житловому комплексі «Євроград» ставка за іпотечним кредитом ДІУ у співпраці з банком-партнером ПАТ «АКБ «Капітал» складає 14% річних з одноразовою комісією 1%.
«Основна маса населення Донецька, що планує придбання квартир у Житлових комплексах на етапі будівництва, має обмежений обсяг коштів для фінансування житла. Іпотечне кредитування за підтримки ДІУ надає можливість молодим сім’ям і населенню різного статку отримати власне окреме якісне житло на пільгових умовах» - зазначив Юрій Умуханов, директор ТОВ «Дирекція адміністративних будівель» - забудовника Житлового комплексу «Євроград».

ДОВІДКА:
«Евроград» - сучасний багатофункціональний житловий комплекс, розташований за адресою: м. Донецьк, Ворошиловський р-н, пр. Панфілова, 24. У 2012 році розпочато будівництво другої черги комплексу – 23-поверхової будівлі, що міситиме 100 квартир від однієї до чотирьох кімнат, офісні приміщення та двохрівневий підземно-наземний паркінг. Термін реалізації проекту – четвертий квартал 2013 року.
Фотозвіт про темпи будівництва другої черги житлового комплексу «Євроград» станом на 21.09.2012