Blog

Рибачук: ДІУ допоможе Запорізьким забудовникам

14:25 03 Жовтня in Діяльність установи
Голова правління ДІУ Валентин Рибачук зустрівся з Головою Запорізької обласної державної адміністрації Олександром Пеклушенко.

Як повідомив Валентин Рибачук, нині Державна іпотечна установа почала співпрацю з ТОВ «Константа». За рахунок рефінансування найближчим часом буде відновлено будівництво 16-ти поверхового будинку по вулиці Бородинській у місті Запоріжжя.

- Після того, як цей будинок добудують, ми його викупимо і за державними програмами будемо реалізувати квартири населенню регіону. Головний пріоритет: щоб усі запоріжці, які вклали гроші у цей проект, отримали належні їм квартири, - повідомив голова правління Державної іпотечної установи. А також додав, що інші 300 вільних квартир, перш за все, зможуть придбати люди, які отримують заробітну плату з бюджетів – учителі та лікарі.

Нині працівники Державної іпотечної установи відшукують можливості для максимального здешевлення вартості житлової площі для населення. У цій роботі голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко пообіцяв всебічну підтримку Державній іпотечній установі, зокрема адміністративне супроводження, підведення мереж до будинків, урегулювання питань по виділенню земельних ділянок під будівництво доступного житла.

- Нині будівництво доступного житла - це пріоритет у нашій діяльності. Тож я гарантую, що в Запорізькій області проблем у роботі вашої установи не буде – ви матимете всю необхідну підтримку з боку обласної та міської влади, - запевнив очільник регіону.