Blog

1143 квартири передано Державною іпотечною установою на умовах фінансового лізингу

11:17 12 Лютого in Діяльність установи

За період з 3 по 10 лютого 2020 року Державною іпотечною установою укладено 12 договорів з поліцейськими Національної поліції та рятувальниками ДСНС для передачі квартир на умовах фінансового лізингу.

Від початку реалізації Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 р. № 1201, ДІУ було придбано 1222 квартири для передачі їх у фінансовий лізинг даним категоріям громадян України за їх заявами. За час дії програми 1143 квартири передано рятувальникам ДСНС та поліцейським Національної поліції на умовах фінансового лізингу.

Серед загальної кількості житла, яке купувалося Державною іпотечною установою за заявами поліцейських та рятувальників, переважна кількість квартир придбана у забудовників на первинному ринку після введення будинків в експлуатацію.

Поширення Програми фінансового лізингу Державної іпотечної установи стимулюватиме розвиток будівельного сектору та дозволить збільшити темпи будівництва житла у регіонах України.