Blog

17.10.2016 року у Державній іпотечній установі відбулась зустріч з китайськими партнерами

14:14 24 Жовтня in Інвесторам

У рамках реалізації Державною іпотечною установою проектів по забезпеченню житлом громадян України, в першу чергу працівників бюджетної сфери, із використанням іпотечного кредитування та фінансового лізингу житла, в ДІУ відбулась зустріч з делегацією Китайської Народної Республіки, до складу якої увійшли представники банків та будівельників.

У ході зустрічі було зазначено, що питання соціально-економічного співробітництва між Україною та Китайською Народною Республікою в частині реалізації проектів із розвитку ринку іпотечного кредитування, фінансового лізингу та фінансування житлового будівництва в Україні мають великий потенціал стосовно їх реалізації в країні з огляду на те, що керівництва обох держав визначили цей напрямок одним із соціально важливих.

За результатами проведеної робочої наради, сторони визначили необхідність укладання попередніх угод для отримання Україною пропозицій від китайських банків – кредиторів стосовно їх намірів інвестувати кошти у реалізацію ДІУ проектів по фінансуванню придбання житла, умов отримання китайських кредитів та умов виконання і контролю за будівельними роботами.

Примітка: Відповідно до укладеного ДІУ у вересні 2015 року українсько-китайського Меморандуму існує можливість отримання фінансування у розмірі 0,5 млрд. доларів США на строк 15 років для забезпечення доступним житлом громадян України.