Blog

250 родин поліцейських придбали житло у рамках мотиваційної програми МВС – Сергій Князєв

08:45 29 Серпня in Діяльність установи

136 сімей вже фізично проживають у власних квартирах, які вони придбали у пільговий фінансовий лізинг. Найближчим часом ще близько 250 сімей зможуть придбати житло на вигідних пільгових умовах. Про це сьогодні, 27 серпня, повідомив Голова Національної поліції Сергій Князєв під час презентації міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим результатів першої мотиваційної програми МВС.

Арсен Аваков зазначив, що вже сьогодні відомство підбиває перші підсумки реалізації важливого соціального проекту – першої мотиваційної програми МВС – житло для поліцейських та рятувальників у пільговий фінансовий лізинг.

«Лише за чотири місяці – з травня по серпень 2019 року, коли програма повноцінно запрацювала, – понад 500 родин отримали житло. До кінця року ми очікуємо, що таких родин буде додатково 1000. Незабезпеченість житлом рятувальників та поліцейських ми маємо подолати за три роки», – сказав Арсен Аваков.

Міністр повідомив, що відповідно до умов програми розподіл платежу виглядає наступним чином: за рахунок держави будуть компенсовані витрати по обслуговуванню договору-лізингу (100%) та частина лізингових платежів (до 40 %). Сума компенсації залежатиме від стажу роботи та складу родини.

Серед тих, хто взяв участь у програмі – старший лейтенант, патрульна поліцейська з Рівного Богдана  Петровська. Разом із чоловіком, сином та двома доньками Богдана вже заселилася у власне житло. Це допомогло й здійснити маленьку давню мрію родину – завести собаку.

«Діти дуже щасливі. Після отримання перших квартир поліцейські дійсно почали вірити, що ця програма працює. Для нашої сім’ї мрія здійснилася», – сказала патрульна.

Голова Нацполіції Сергій Князєв підкреслив, що мотиваційна програма МВС з придбання житла у пільговий фінансовий лізинг є одним з найкращих факторів соціального захисту поліцейських.

«Ми вже придбали 250 квартир, при цьому 136 сімей вже заселилися. І кожного ранку поліцейські їдуть на роботу, впевнені в собі. Цей проект, мабуть, один із найкращих в Національній поліції в ракурсі соціальної забезпеченості поліцейських. Тепер поліцейські вважають себе більш захищеними. Їхні сім’ї задоволені цим, це укріплює роботу поліції, і це – один із найкращих соціальних факторів», – наголосив Сергій Князєв.

Нагадаємо, раніше Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що для підрозділів Донеччини, де значна частина поліцейського колективу переселенці, мотиваційний пакет є надзвичайно актуальним.

Офіційний сайт Національної поліції