Blog

400 київських родин отримають житло за підтримки ДІУ

14:43 04 Листопада in Діяльність установи

У Голосіївському районі м. Києва з’явиться ще один будинок, добудований за підтримки держави. ДІУ профінансувала ІІ чергу ЖК «Чотири сезони», загальною площею близько 42 тис. кв. метрів, – про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Це вже друга черга даного житлового комплексу. У минулому році за підтримки Державної іпотечної установи була введена в експлуатацію І черга та 454 родини нарешті відсвяткували новосілля. Зараз, ми очікуємо, що за допомоги держави, будівництво ІІ-ї черги буде закінчено у стислі терміни та ще 432 родини отримають окреме житло», – підкреслив Голова правління ДІУ.

За словами Валентина Рибачука, площа та вартість квадратного метру орієнтовані, насамперед, на людей з невеликим рівнем доходів. «Завдяки підтримки держави вдалося суттєво знизити собівартість житла. Тому, для громадян квартира буде дешевша ніж у аналогічних комплексах у районі». Крім того, за його словами, фінансове плече держави в особі ДІУ, дозволить забудовнику використовувати при будівництві високоякісні матеріали та вчасно виконати роботи, не зважаючи на погодні умови.

Управління зв’язків з громадськістю ДІУ

Джерела:
Урядовий портал
jurliga.ligazakon.ua
kreschatic.kiev.ua
vchaspik.ua
business.ua
smiua.net
vsekommentarii.com
glavpost.com.ua
hot-news.in.ua