Blog

Банк «Хрещатик»: за програмою ДІУ надано 38,5 млн грн іпотечних кредитів

13:53 12 Квітня in Діяльність установи

Обсяг наданих іпотечних кредитів у рамках співпраці з Державною іпотечною установою (ДІУ) становить 38,5 млн грн. Залишок заборгованості за такими кредитами станом на 01.04.13 дорівнює по банку 22,3 млн грн.

За словами Олени Трояновської, начальника управління моніторингу кредитних програм банку, «переваги таких іпотечних кредитів полягають безумовно у довгостроковому кредитування – від 5 до 30 років та відносно невисокій процентній ставці. Це — важлива соціально значуща складова таких кредитів, які роблять власне житло для наших співвітчизників не захмарною мрією, а наближеною реальністю. Тож, враховуючи зниження ставки рефінансування ДІУ до 15,5% річних, сьогодні іпотечний кредит «Державний стандарт», який пропонує банк, можна отримати під 18% у будь-якому нашому відділенні у Києві та регіонах».

Статус соціально орієнтованого банківського продукта, розрахованого на широкі верстви мешканців столиці, має також інший продукт банку “Хрещатик” — картковий кредит «Здорове життя». Надається він для придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення за безготівковий розрахунок в аптечній мережі київського комунального підприємства «Фармація». Наразі відсоткову ставку на ці кредитні кошти знижено до 2,25%, одноразову комісію — до 1%. Тобто за таких умов пільговий кредит “Здорове життя”, що надається у формі овердрафту на картки від банку “Хрещатик” міжнародної платіжної системи Visa будь-якого класу, в тому числі пенсійні та Картки киянина, стає доступним багатьом киянам, зокрема пенсіонерам і малозабезпеченим. Скористатися ним уже сьогодні можуть позичальники віком від 18 до 70 років у 60 аптеках мережі “Фармація”, в яких уже встановлено термінали банку “Хрещатик” для безготівкових розрахунків.

Детальніше про ці та інші кредитні програми банку можна дізнатися за посиланням
http://www.xcitybank.com.ua/service/privateperson/credits/

Довідково:
Публічне акціонерне товариство Комерційний банк “Хрещатик” зареєстровано у травні 1993 року. Здійснює свою діяльність відповідно до Статуту банку, чинного законодавства України та має повну ліцензію НБУ № 158 від 11.10.11 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках. Аудиторську перевірку фінансової діяльності банку за світовими стандартами здійснюють незалежні аудиторські компанії, зокрема “АПіК”.

Має найвищий рівень надійності uа.1 за версією незалежного рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг» та високий рівень надійності збереження вкладів, підтверджений національним агентством «Кредит-Рейтинг», входить до числа 15 найбезпечніших банків та до трійки лідерів серед банків у рейтингу відкритості і системності у сфері КСВ за оцінкою «ГVардія 500. Рейтинг соціально відповідальних компаній України-2012», посідає 6-е місце у ренкінгу найпрозоріших банків держави за підсумками незалежного дослідження «Ренкінг публічності на фондовому ринку України» за підтримки проекту USAID/FINREP, 10-е місце серед найдинамічніших українських банків, за рейтингом “ГVардія динамічних банків’2011” видавничого дому «Галицькі контракти», входить до 20 найефективніших вітчизняних банків, за версією Forbes. За результатами дослідження Goodwill-фактор, що проводили незалежна соціологічна компанія NOKs fishes спільно з щотижневком «Власть денег», посідає за підсумками першого півріччя 2012 р. 7-е місце у репутаційному рейтингу серед українських банків. Входить в трійку лідерів у номінації «Найбільш соціально орієнтований банк” конкурсу Ukrainian Banker Awards’2012.

Основні фінансові показники станом на 01 квітня 2013 р.: фінансовий результат – 1,3 млн грн, активи — 8,33 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель – 6,3 млрд грн, балансовий капітал — 709 млн грн, депозити юридичних осіб — 2,54 млрд грн, депозити фізичних осіб — 3,42 млрд грн.
Мережа установ банку станом на 08.04.13 дорівнювала 143.

xcitybank.com.ua