Blog

Банк «Надра» продовжує кампанію по дискредитації ДІУ та її керівництва?

09:07 22 Грудня in Діяльність установи

У засобах масової інформації продовжують поширюватися матеріали, які мають за мету формування негативної думки про державну компанію – одного з найбільших емітентів цінних паперів в Україні та її керівництво.

З продовженням судового процесу по розгляду касаційної скарги від банку щодо сплати ним 228 млн. грн. на користь ДІУ, технології, що використовують ЗМІ, наближені до банку стають все бруднішими.

Проводяться масові акції поряд з будівлями Вищого господарського суду, на розгляді в якому знаходиться вищевказана скарга, Кабінету Міністрів, Міністерства фінансів України та Державної іпотечної установи. Здебільшого люди, які присутні на вищезгаданих заходах не мають жодного уявлення про існування та роботу ДІУ.

Крім того, центральний телеканал в Україні, який пов’язують з банком «Надра» вдається до нових провокацій проти керівництва ДІУ.

На адресу Установи від телеканалу надходять запити відверто провокаційного характеру, питання в яких не мають нічого спільного з її діяльністю.

Не викликає сумнівів те, що будь які коментарі керівництва ДІУ, будуть використані в сюжетах заангажованого каналу проти державної компанії.

Голова правління Державної іпотечної установи відверто та у повному обсязі відповів на всі питання, які пов’язані з діяльністю Установи, у т.ч. з приводу судового спору проти банку «Надра» та його заборгованості перед ДІУ у розмірі понад 228 млн. грн. в інтерв’ю виданню «Економічна правда», яке вийшло 19 грудня під назвою «Андрій Камуз: Крім “Надра банку”, у нас ні з ким конфліктів нема».