Blog

Банк «Надра» здійснює тиск на вищий господарський суд України?

16:40 16 Грудня in Діяльність установи

Невже група Д. Фірташа Group DF та ПАТ КБ Банк «Надра» не знайшли кращого способу відстоювати свої інтереси, як використовувати громадян для тиску на судову гілку влади?

17 грудня 2014 р. заплановано засідання Вищого господарського суду України з приводу розгляду касаційної скарги ПАТ КБ «Надра» щодо списання з банку на користь Державної іпотечної установи (ДІУ) 228,14 млн. грн. відсотків за користування кредитними коштами.

Попереднє рішення було прийняте 1 серпня на користь Державної іпотечної установи господарським судом м. Києва.

Спільні дії Прокуратури м. Києва, Господарського суду столиці та Державної іпотечної установи дозволили захистити інтереси держави у відносинах з недобросовісним позичальником.

Однак, шляхом введення громадян в оману, зібравши декілька десятків людей, мотивовані організатори вивели масову акцію під будівлю Державної іпотечної установи та організували брудну кампанію у ЗМІ. Вимоги та звинувачення учасників акції жодним чином не мають відношення до механізмів та принципів роботи ДІУ. Це вказує на явно упереджений характер заходів.

Прикро, що в оновленій державі ще залишаються нечисті на руку бізнесмени, які вважають, що такими методами можливо вирішити свої бізнес інтереси.