Blog

Банкіри: Програма ДІУ – єдина працююча програма кредитування житла

14:17 30 Жовтня in Діяльність установи

Програма іпотечного кредитування при партнерстві з ДІУ – затребувана програма на сьогоднішній день, – повідомила під час Інтернет конференції заступник голови правління ПАТ “Діамантбанк” Тетяна Ващилко.

«За умовами цієї програми ми кредитуємо населення під купівлю нерухомості по процентних ставках 16,5%. Це найкраща відсоткова ставка на ринку на сьогодні. ДІУ виділяє ресурси для банків, якими банки кредитують своїх клієнтів. Завдяки цьому банки можуть запропонувати клієнтові невисоку ставку», – зазначила представник банку.

За словами банкіра, програма розрахована на 30 років і є дуже привабливою для клієнтів банку. ДІУ працює на ринку вторинної нерухомості, квартири вже повинні бути введені в експлуатацію – це обов’язкова умова.

«Минулий рік характеризувався бурхливим попитом на цю програму. Сума, яку можна взяти за цієї програми – 1 600 000 грн. Це достатня сума для того, щоб можна було купити житло. Це єдина працююча програма з кредитування житла», – зазначила Тетяна Ващилко.

Довідка: ПАТ “Діамантбанк” є партнером Державної іпотечної установи та входить до десятки лідерів банків-партнерів ДІУ за обсягами наданих іпотечних кредитів у 2013 році.

Джерела:
finance.liga.net
glavpost.com.ua
hot-news.in.ua
building.in.ua
pr.adcontext.net