Blog

Банки-партнери ДІУ нарощують активи

10:52 22 Січня in Діяльність установи

Відповідно до рішення Національного банку України у список великих банків у 2014 р. увійшли п’ять нових фінансових установ: “Фідобанк”, “Златобанк”, “Південкомбанк”, “Всеукраїнський банк розвитку” і “Укрінбанк”. Таким чином, три з п’яти банків-партнерів ДІУ з третьої групи за розміром активів перемістилися у другу групу банків, активи яких більше 6 млрд. грн. за кваліфікацією НБУ.

За словами Голови правління ДІУ Валентина Рибачука, – Державна іпотечна установа співпрацює як з великими банками, так і з установами з меншою капіталізацією.

«За підсумками роботи у 2013 році, крім банків першої групи, стали активно співпрацювати і банки з меншою капіталізацією. Так, стабільно до десятки рейтингу входять ПАТ «Автокразбанк», ПАТ «Укрінбанк» та ін.», – зауважив Голова правління ДІУ.

Вона додала, що обсяг рефінансованих кредитів ДІУ залежить від активності банків та від кількості заявок, які від них надходять.

«Чим активніше банки співпрацюють з ДІУ, тим більша кількість заявок може бути розглянута. Це в свою чергу надає змогу більшої кількості громадян скористатися підтримкою держави у придбанні окремого житла», – зазначив Валентин Рибачук.

Джерела:
Урядовий портал
jurliga.ligazakon.ua
business.ua
glavpost.com.ua
elvisti.com
hot-news.in.ua