Blog

Cпівробітники ДІУ відвідали підшефний дитячий будинок-інтернат

13:19 13 Жовтня in Благодійність

Державна іпотечна установа відзначила 11-ту річницю з Дня свого створення. Святкувати День народження Установи відвіданням підшефного будинку-інтернату, стало вже доброю традицією. В цей раз також, у суботній день 10 жовтня співробітники ДІУ відвідали дитячій будинок інтернат для дітей з особливими потребами у с. Нова Борова, що в Житомирський області.

Ось уже 6 років співробітники ДІУ власними силами та коштами не тільки провідують вихованок закладу на свята, а й надають посильну допомогу у вирішенні тих чи інших побутових проблем.

На добровільні внески, які зібрав колектив Компанії, дітям були придбані подарунки, організовано святкову виставу та передані вкрай необхідні побутові речі для потреб будинку-інтернату.

Разом з артистами та шефами, діти співали пісні, грали в ігри. Свято продовжувалось і продовжувалось. Було багато різних подарунків, лунав веселий сміх дітей, а хороший настрій супроводжував дорослих.

Вихованки будинку-інтернату щиро віддячили Установі своїми усмішками та гарним настроєм, а педагоги висловили добрі слова подяки. Саме завдяки самовіддачі педагогічного колективу, в дитячому будинку створені необхідні умови для проживання та лікування дітей-інвалідів, які залишилися без батьківської опіки.