Blog

Держава і комерційні банки об’єднують зусилля

11:37 05 Березня in Діяльність установи

1 березня Голова правління Державної іпотечної установи Андрій Камуз та Голова правління ТОВ “КБ “Глобус” Сергій Мамедов підписали Меморандум про співпрацю.

ТОВ “КБ “Глобус” є учасником системи рефінансування ДІУ з 2011 року.

Метою співпраці є консолідація зусиль для розв’язання нагальних проблем відновлення ринку іпотечного кредитування в Україні та запровадження в Україні світового досвіду щодо забезпечення житлом громадян на умовах фінансового лізингу житлової нерухомості.

За словами Голови правління ДІУ Андрія Камуза, сприяння розробці та впровадженню нових програм із забезпечення житлом громадян – це на сьогодні пріоритетна задача для Державної іпотечної установи.

«Координація зусиль дозволить ефективніше працювати на відновлення та розвиток іпотечного кредитування в нашій державі. Ми впевнені у тому, що така взаємодія започаткує гарний приклад співпраці між державою, комерційними банками та інвесторами із впровадження нових механізмів по забезпеченню житлом громадян України», – зазначив Голова правління ДІУ.

У свою чергу Голова правління Банку «Глобус» Сергій Мамедов сказав, що, “Цей документ дозволить Банку “Глобус” зробити дві речі. По-перше, виконати свою соціальну функцію — допомогти у вирішенні житлової проблеми, яка лишається для України традиційно гострою. По-друге, співпраця з ДІУ допоможе Банку, як лідеру іпотечного кредитування на первинному ринку, запустити спільну програму фінансового лізингу. В Україні ця унікальна програма є тільки в ДІУ. І відповідний досвід теж. Впевнений, що громадяни України, які прагнуть поліпшити свої житлові умови, вже найближчим часом відчують ефект від нашої співпраці”, – зазначив Сергій Мамедов.