Blog

Державна іпотечна установа переходить на дистанційний режим роботи

12:48 23 Березня in Діяльність установи

З метою запобігання поширенню COVID – 19 (коронавірусу) і захисту максимальної кількості людей від небезпеки зараження, відповідно до Указу Президента України від 13.03.2020 р. №87/2020, рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 р., постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 та рекомендацій МОЗ України, Державна іпотечна установа також зводить до мінімуму фізичні контакти та переходить з 24.03.2020 р. на дистанційний режим роботи.

Ми закликаємо наших контрагентів та клієнтів чинити так само, не наражати на небезпеку себе, своїх співробітників та клієнтів.  Перебувати вдома – це єдино правильне рішення під час карантину.

Дистанційний режим роботи не вплине на виконання Державною іпотечною установою своїх зобов’язань. Обслуговування позичальників за іпотечними кредитами та лізингоодержувачів буде здійснюватися повною мірою.

Співробітникам Установи було надано технічні засоби, які дають можливість виконувати свої обов’язки дистанційно.

На період карантинних заходів, Державна іпотечна установа тимчасово припиняє прийом громадян. ДІУ здійснюватиме розгляд звернень, наданих виключно у письмовій та/або електронній формах. Просимо звертатися до Державної іпотечної установи письмово, на адресу: 01133 м. Київ, б-р. Лесі Українки, 34, оф. 201 або на електронну пошту office@ipoteka.gov.ua. По загальним питанням звертатися лише на вказану електронну пошту.

Звертаємо вашу увагу на вимоги щодо оформлення звернень, які зазначені в Законі України “Про звернення громадян”.

Фахівці з консультацій по іпотечним кредитам та фінансового лізингу продовжують свою роботу за телефоном (044) 207-14-00 або електронній пошті dia@ipoteka.gov.ua.   Співробітники переведені на віддалений режим роботи, тож слід з розумінням віднестись до можливих затримок у вирішенні питань.

Актуальна інформація для наших клієнтів щодо діяльності ДІУ розміщується на офіційному сайті: https://ipoteka.gov.ua/ та сторінці компанії у мережі https://www.facebook.com/Ipoteka.gov.ua/.

Будьте уважними до себе та своїх близьких,  допомагайте людям літнього віку, зведіть до мінімуму перебування у місцях масового скупчення людей, дотримуйтесь гігієни й використовуйте дезінфікуючі засоби. Бережіть себе і один одного. Ми зі свого боку робитимемо все можливе, аби забезпечити клієнтів послугами у режимі онлайн для вашої безпеки.