Blog

Державна іпотечна установа – щоденна допомога будівельникам

16:36 26 Грудня in Діяльність установи

25 грудня 2012 року відбулося урочисте введення в експлуатацію 250 квартирного будинку №29 у житловому комплексі «Чайка», що під Києвом.

«Це вже другий будинок у ЖК «Чайка», добудова якого стала можливою завдяки фінансовій підтримці Державної іпотечної установи», – повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«На цьому прикладі ми ще раз переконуємось, що держава та будівельні організації повинні та можуть ефективно співпрацювати. Особливо це стосується такого важливого з соціальної точки зору питання, як забезпечення житлом громадян України», – додав Голова правління.

Загалом, у житловому комплексі «Чайка» ДІУ профінансувала добудову трьох будинків. Два з них вже введено в експлуатацію.

За словами начальника управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганни Волобуєвої, завершення будівництва третього будинку у цьому житловому комплексі заплановано на 1 квартал 2013 року.

Завдяки розробленої ДІУ та підтриманої Урядом Програмі підтримки будівництва, ДІУ сприяє поверненню довіри населення в інвестування у будівництво та разом з тим стимулює попит на житло.

З початку 2011 ріку Державною іпотечною установою профінансовано добудову 27 будинків на суму близько 700 млн. грн. загальна площа житла в цих будинках складає понад 400 тис. кв. м., або 5,5 тис. квартир.

“Станом на 25.12.2012 р. введено в експлуатацію 14 будинків, ще 12 має бути введена протягом наступного року. Завдяки Програмі вже вдалося зберегти понад 4 тис. робочих місць у будівельній та суміжних галузях економіки”, – підкреслила Ганна Волобуєва.