Blog

Державна іпотечна установа взяла участь у засіданні Комісії зі співробітництва між Урядами України та КНР

10:36 08 Грудня in Інвесторам

Державна іпотечна установа взяла участь у проведенні 3-го засідання Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної республіки, яке відбулося з 3 по 6 грудня поточного року у місті Києві. Захід пройшов під головуванням Першого віце-прем’єр-міністру України – Міністру економічного розвитку і торгівлі України, Голови Української частини Комісії Степана Кубіва та Віце-прем’єра Державної Ради Китайської Народної Республіки, Голови Китайської частини Комісії Ма Кай.

У ході проведених експертних консультацій було відзначено позитивні і взаємовигідні результати українсько-китайської співпраці в рамках підписаних меморандумів з забезпечення громадян України житлом на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу, будівництва житла.

Зокрема, йшлося про те, що дане співробітництво дозволяє реалізувати державний інвестиційний проект “Забезпечення житлом на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу”, який отримав в Україні позитивну державну експертизу та оцінку економічної ефективності, і фінансування якого буде проводитися китайськими підприємствами за результатами відкритого конкурсного відбору, проведеного Державною іпотечною установою.

Було наголошено на важливості реалізації даного проекту для залучення в Україну інвестицій з метою створення енергоефективних будівельних технологій, будівництва інфраструктурних об’єктів для забезпечення житлом громадян України.