Blog

Держпрограму оренди житла з правом викупу готуються запустити з лютого

15:07 05 Лютого in Діяльність установи

З лютого цього року може запрацювати нова державна програма оренди житла з правом викупу.

Про це повідомив голова правління Державної іпотечної установи Валентин Рибачук в ефірі Київської державної регіональної телерадіокомпанії, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

“Нині проект перебуває у Міністерстві фінансів, яке визначатиме обсяги фінансування програми”, – зазначив Рибачук.

За його словами, квартири площею від 40 до 76 кв. м будуватиме Державна іпотечна установа в рамках програми, яка вирізняється тим, що розрахована на 15 років та не потребує першого внеску. “Ми будемо давати квартири вже готові для того, щоб в них жити. Залишиться тільки поставити меблі”, – сказав голова правління ДІУ.

Він зауважив, що вартість житла залежатиме від регіону. “В Києві квартира буде коштувати приблизно 300 тисяч гривень, у Дніпропетровську – на 100 тис. менше, а у маленькому місті ще дешевше”, – повідомив Рибачук.

Він додав, що за новою держпрограмою квартири планують будувати по всій Україні, але пріоритетними стануть чотири області – Запорізька, Дніпропетровська, Донецька та Київська.

“Всі жителі України зможуть скористатися цією програмою, але перевага надаватиметься тим категоріям громадян, які отримують заробітну плату з усіх рівнів бюджету – вчителям, медикам, правоохоронцям та працівникам МНС”, – уточнив Рибачук.

Джерело: УКРІНФОРМ