Blog

ДІУ безоплатно передала 12 квартир для Національної гвардії України

13:03 24 Вересня in Благодійність

Державна іпотечна установа безоплатно передала до сфери управління Міністерства внутрішніх справ 12 квартир у м. Олександрія. Відповідне розпорядження було прийнято Кабінетом Міністрів України 11 липня 2018 р. за №494-р. «Про передачу до сфери управління Міністерства внутрішніх справ квартир у м. Олександрії Кіровоградської області».

«Передати 12 квартир у будинку по вул. О. Козенка, 10 у м. Олександрії Кіровоградської області, які перебувають на балансі Державної іпотечної установи», – йдеться у розпорядженні. Відповідне рішення сприятиме поліпшенню соціального захисту військовослужбовців Національної гвардії України в частині забезпечення їх житловими приміщеннями.

Голова правління ДІУ Андрій Камуз зазначив, що Держава має зобов’язання перед тими бійцями, які захищають країну. Спільна задача, як окремих небайдужих громадян, так і організацій, сприяти створенню гідних умов для несення служби військовим.

«Ми, як державна компанія усвідомлюємо зобов’язання перед воїнами, які стоять на стражі суверенітету нашої країни. Для нас великою честю є служіння людям, які віддають своє здоров’я, а інколи й найдорожче – життя у боротьбі з ворогом, тому Державна іпотечна установа і надалі буде вживати всі можливі заходи, які спрямовані на покращення житлових умов захисників нашої держави», – сказав Андрій Камуз.

Нагадаємо, між Державною іпотечною установою та Міністерством внутрішніх справ підписано Меморандум про співпрацю. Предметом Меморандуму є взаємодія у сфері забезпечення житлом поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України, які потребують відповідно до чинного законодавства поліпшення житлових умов в рамках програми ДІУ з придбання та/або фінансування будівництва житла та передачі його на умовах фінансового лізингу або іпотечного кредитування.