Blog

ДІУ продовжує роботу по забезпеченню житлом громадян у дистанційному режимі

12:56 15 Квітня in Діяльність установи

Від початку реалізації Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 р. № 1201, ДІУ було задоволено 1336 заяв даних категорій громадян України про забезпечення житлом на умовах фінансового лізингу.

Зокрема, з 1 квітня 2020 року, використовуючи дистанційний режим роботи, за заявами поліцейських та рятувальників, Державною іпотечною установою придбано 42 квартири для передачі їх у фінансовий лізинг. Придбання квартир здійснюється за рахунок коштів, отриманих у результаті продажу облігацій ДІУ серії F3 на загальну суму 1,3 млрд. гривень.

Державна іпотечна установа продовжує свою роботу, виконуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України. Фахівці компанії здійснюють операції з придбання та передачі квартир таким чином, щоб уникнути перебування великої кількості людей в одному приміщенні при дотриманні профілактичних санітарних заходів.

Незважаючи на форс-мажорні обставини, Державною іпотечною установою здійснюється підготовка договорів на передачу житла поліцейським та рятувальникам у фінансовий лізинг.

У складних економічних і епідеміологічних умовах, спричинених пандемією COVID-19, фахівці ДІУ докладатимуть максимум зусиль і використовуватимуть всі можливості, щоб сприяти службовцям структури МВС України у забезпеченні власним житлом.

Нагадаємо, що Уряд затвердив Порядок забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу.

Прийнятий Порядок спрямований на поліпшення житлового забезпечення та соціального захисту поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, що буде ефективним стимулом для сумлінного виконання ними службових обов’язків.