Blog

ДІУ профінансувала добудову близько 80 тисяч метрів житла на Київщині

13:18 06 Лютого in Діяльність установи

За підсумками 2013 року, у рамках виконання соціальних ініціатив Президента та Уряду України Державна іпотечна установа профінансувала завершення будівництва 78,8 тис. кв.м. житла у Київській області. На ці цілі було спрямовано 132,5 млн. грн., – про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Найбільші об’єкти з тих, що профінансовані у Київській області знаходяться у селищі Софіївська Борщагівка – 43 тис. кв.м. житла та у місті Українка – 28 тис. кв.м. Забудовники, які скористалися підтримкою ДІУ та держави, отримали змогу вчасно виконати свої зобов’язання перед інвесторами. Тож, комплекс «Софія Київська» було введено в експлуатацію у кінці минулого року, а будівництво об’єкту у м. Українка має бути завершено у 2014-15 роках», – зауважив Голова правління ДІУ.

«Участь у державних програмах дозволяє забудовникам не тільки вчасно добудувати об’єкти, а й суттєво зменшити собівартість проекту, що в свою чергу впливає на вартість квартир для громадян. Таким чином, мова йде про соціальне житло», – зазначив Валентин Рибачук.

Джерела:
Урядовий портал
ukrinform.ua
unn.com.ua
jurliga.ligazakon.ua
pressorg24.com
profidom.com.ua
n-auditor.com.ua
domik.ua
news.rambler.ru
glavpost.com.ua
hot-news.in.ua
volobueva.org