Blog

ДІУ спрямувала понад 117 млн. гривень на іпотеку

15:12 18 Листопада in Діяльність установи

З початку 2013 р. Державна іпотечна установа спрямувала на рефінансування іпотечних кредитів 117,7 млн. гривень. Це надало змогу стати власниками житла 510 українським родинам, – про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Щоденна робота нашої Установи орієнтована, насамперед, на те, щоб якомога більше громадян отримали власне житло. Створюючи можливості для надання пільгової іпотеки, ми тим самим, допомагаємо вирішувати болюче житлове питання», – зазначив Голова правління ДІУ.

Станом на 18 листопада на розгляді ДІУ знаходиться ще 46 заявок від банків-партнерів на рефінансування кредитів громадян.

«Наразі вже понад 500 українських родин скористалися підтримкою держави за однією з програм ДІУ. Сподіваємося, цей показник стане значно вищим. Адже, кожна заявка, яка надходить від банка-партнера, це доля окремої родини, розуміючи це, фахівці Установи здійснюють все можливе, щоб якомога швидше розглянути ці заявки та надати можливість громадянам отримати власне житло», – підкреслив Валентин Рибачук.

Джерела:
Урядовий портал
ukrinform.ua
1tv.com.ua
kommersant.ua
delo.ua
inpress.ua
ubr.ua
business.ua
novostimira.com
glavpost.com.ua
iz.com.ua
hot-news.in.ua
gigamir.net
visti.ks.ua
reporter-ua.com
elvisti.com
trust.ua
ukr-ru.net
rybachuk.com