Blog

ДІУ та ДП «СЕТАМ» уклали договір про співпрацю з організації та проведення електронних торгів

10:28 07 Серпня in Діяльність установи

04 серпня 2017 року між Державною іпотечною установою та Державним підприємством «СЕТАМ» підписано договір про співпрацю з організації та проведення електронних торгів.

Відповідно до умов договору, ДП «СЕТАМ» буде здійснювати продаж майна за принципом аукціону, використовуючи програмно – апаратні засоби власного веб–сайту.

Для Державної іпотечної установи співпраця з Державним підприємством «СЕТАМ» надасть можливість на взаємовигідних умовах здійснювати продаж активів Установи, які по стандартам ДІУ були визнані проблемними. Продаж активів відбувається шляхом відкритого аукціону, де переможцем є учасник, який пропонує найбільшу ціну. При цьому оплата за організацію торгів (аукціону) повністю лежить на переможцеві торгів.

Реалізація договору між ДП “СЕТАМ”, яке є найбільшим в Україні державним торгівельним майданчиком з реалізації майна та Державною іпотечною установою дозволить спростити систему продажів заставних об’єктів, зробити її більш прозорою, зменшить рівень бюрократизації та надасть можливість для більш широкого доступу потенційним покупцям такого майна.

Ефективний продаж заставного майна державної установи надасть змогу ДІУ спрямувати отримані кошти на реалізацію своїх статутних завдань, що в свою чергу дозволить запропонувати більшій кількості українських родин пільгові умови забезпечення власним житлом, використовуючи механізми іпотечного кредитування.

Довідка: СЕТАМ (cистема електронних торгів арештованим майном) – це прозорий, простий та ефективний засіб реалізації арештованого майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України.