Blog

ДІУ та Ощадбанк представляють нову послугу – онлайн-оплату кредитів

11:16 24 Червня in Діяльність установи

Державна іпотечна установа та Ощадбанк для більшої зручності позичальників розширили можливості здійснення планових платежів за кредитними договорами.

Для економії часу громадян, які отримали кредити на придбання житла за програмою ДІУ, впроваджено опцію їх онлайн-оплати. Відтепер здійснення кредитних платежів можливе за допомогою системи Інтернет-еквайрингу через офіційний сайт Державної іпотечної установи.

Постачальником послуг еквайрингу є Ощадбанк. Оплату можна провести за допомогою реквізитів платіжної картки через кабінет користувача (вхід можуть здійснити тільки особи, які оформили зазначені кредити).

Запрошуємо позичальників скористатись новим сервісом та оцінити його переваги, такі, як:
– значна економія часу;
– комфортна та швидка оплата в режимі 24/7;
– зручний інтерфейс;
– безпека платежів завдяки 3DS.

До оплати приймаються картки популярних міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard.

Детальніше про умови перерахування коштів з метою погашення кредитної заборгованості перед ДІУ можливо дізнатися за телефоном: +380 (44) 207-14-00 (тарифікація дзвінків — згідно з тарифами операторів зв’язку).


Державна іпотечна установа створена постановою Кабінету Міністрів України № 1330 від 8 жовтня 2004 року. Засновником ДІУ виступила держава в особі Кабміну.
Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредиторів (банків і небанківських фінансових установ, які провадять діяльність з надання забезпечених іпотекою кредитів) за рахунок коштів, що надійшли у тому числі від розміщення цінних паперів, сприяння подальшому розвитку ринку іпотечного кредитування.

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт – http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).