Blog

ДІУ та «Приватбанк» підписали Меморандум щодо співпраці на ринку іпотечного кредитування та лізингу

09:11 13 Червня in Діяльність установи

Наприкінці травня 2017 року, у м. Дніпро, відбулася робоча нарада керівництва Державної іпотечної установи та керівництва державного банку “Приватбанк” з питань співпраці на ринку іпотечного кредитування та лізингу. За результатами наради було підписано Меморандум про співпрацю між ДІУ та Приватбанком у сфері іпотечного кредитування та лізингу житла.

Метою Меморандуму є здійснення сторонами необхідних заходів з відновлення ринку іпотечного кредитування в Україні та запровадження в Україні механізму фінансового лізингу житлової нерухомості.

Меморандумом передбачено координацію зусиль ДІУ та Приватбанку у забезпеченні житлом громадян України, в-першу чергу військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, поліцейських Національної Поліції України та громадян України – вимушених переселенців, які втратили житло внаслідок військових дій на Сході України, або внаслідок здійснення анексії Криму та міста Севастополь за допомоги Програм ДІУ з іпотечного кредитування або фінансового лізингу.

У рамках реалізації вищезазначених цілей сторони мають наміри здійснити адаптування своїх нормативно-технологічних рішень для досягнення мети Меморандуму, брати участь у заходах, що проводяться Сторонами, з питань забезпечення житлом на умовах фінансового лізингу або іпотечного кредитування та підтримувати одна одну при впровадженні передбачених заходів.

Меморандум про співпрацю між Державною іпотечною установою та Публічним акціонерним товариством комерційним банком “Приватбанк” у сфері іпотечного кредитування та лізингу житла