Blog

ДІУ визначила Особливі умови рефінансування первинних кредиторів

10:08 08 Квітня in Діяльність установи

Державна іпотечна установа відповідно до протоколу засідання Правління Державної іпотечної установи від 07.04.2014 № 31 встановила з 1 квітня 2014 року Особливі умови здійснення рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об’єктів житлового призначення та придбання житла в цих об’єктах.

Особливі умови рефінансування первинних кредиторів не змінилися. Так, як і раніше, у відповідності до Особливих умов, ДІУ здійснює кредитування забудовників об’єктів житлового призначення, ступінь будівельної готовності яких перевищує 25%, на строк до 2,5 років. Окрім того Державна іпотечна установа надає перевагу первинним кредиторам, які здійснюють кредитування забудовників за ставками не вище 18 %.

Крім того ДІУ здійснює фінансування операцій по придбанню чи будівництву фізичними особами нерухомого майна, як квартир, так і приватних житлових будинків. Сума іпотечного кредиту може бути в межах не менше 75 000 грн. та не більше 1 600 000 грн. Строк іпотечного кредиту розраховується з урахуванням віку позичальника, але не може перевищувати 30 років.

З Особливими умовами здійснення рефінансування первинних кредиторів для кредитування будівництва об’єктів житлового призначення та придбання житла в цих об’єктах можливо ознайомитись на офіційному веб-сайті ДІУ.

Джерела:
allday.in.ua
profidom.com.ua