Blog

ДІУ здійснила погашення та виплату відсоткового доходу за двадцятим купонним періодом по гарантованих державою облігаціях серії «Q»

16:15 14 Грудня in Діяльність установи

Начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва повідомила, що Державна іпотечна установа 13 грудня поточного року здійснила погашення та виплату відсоткового доходу за двадцятим купонним періодом по гарантованих державою облігаціях серії «Q» 2007 року випуску у зв’язку із закінченням терміну їх обігу та перерахувала кошти до Державного бюджету України як плату за державну гарантію згідно з постановою КМУ від 03.08.2006 р. № 1094 (із змінами і доповненнями).

«ДІУ, як державний інститут завжди виконує свої зобов’язання перед інвесторами повною мірою та в зазначені терміни, а довіра з боку інвесторів є підтвердженням цього», зазначила Ганна Волобуєва.

Крім того, за словами Ганни Волобуєвої, 11 грудня поточного року НКЦПФР зареєструвала проспект емісії звичайних іпотечних облігацій серії «Н» Державної іпотечної установи обсягом 500 млн. гривень.