Blog

ДІУ здійснила виплату відсоткового доходу за четвертим купонним періодом

16:09 12 Грудня in Діяльність установи

Державна іпотечна установа здійснила виплату відсоткового доходу за четвертим купонним періодом по гарантованих державою облігаціях серії «Х2» та перерахувала кошти до Державного бюджету України, як плату за державну гарантію, – повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«ДІУ залучає кошти на фондовому ринку з 2006 року. За весь час роботи Установа зарекомендувала себе, як надійний емітент цінних паперів. Облігації ДІУ користуються довірою у інвесторів, завдяки тому, що вчасно та у повному обсязі виконуються зобов’язання перед інвесторами», – зазначив Голова правління ДІУ.

Державна іпотечна установа 10 грудня 2012 року достроково закінчила розміщення облігацій серії «Х2» на суму 1 млрд. грн.

«Ставка рефінансування ДІУ становить 15,3% річних, її розмір залежить від ставки дохідності розміщених облігацій. Єдина номінальна доходність, за якою були розміщені облігації вказаної серії склала 14,3% річних», – зазначив Валентин Рибачук. Він додав, що залучені від розміщення кошти спрямовані Установою на виконання своїх статутних завдань, а саме – на рефінансування іпотечних кредитів громадян та фінансування добудови об’єктів незавершеного житлового будівництва.

Джерела:
Урядовий портал
ukrinform.ua
ligazakon.ua
business.ua
cbonds.info
glavpost.com.ua
hot-news.in.ua
facenews.ua
udinform.com