Blog

ДІУ здійснила виплату відсоткового доходу по облігаціях серії «Х2»

15:54 12 Березня in Діяльність установи

Державна іпотечна установа 11 березня поточного року здійснила виплату відсоткового доходу за першим купонним періодом по гарантованих державою облігаціях серії «Х2» та перерахувала кошти до Державного бюджету України, як плату за державну гарантію згідно з постановою КМУ від 05.11.2012р. № 1033, – про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«10 грудня 2012 року ДІУ достроково закінчила розміщення облігацій серії «Х2». Їх єдина номінальна доходність склала 14,3 % річних», – пояснив Голова Установи.

«Державна іпотечна установа вже багато років є учасником ринку цінних паперів. За весь час роботи, ДІУ завжди здійснювала виплати інвесторам та погашення своїх облігацій у повній мірі та у терміни, передбачені проспектами емісій. Це підтверджує те, що державні фінансові інститути є надійними емітентами цінних паперів», – зазначив Валентин Рибачук.

Залучені від розміщення кошти ДІУ спрямовує на стимулювання ринку іпотечного кредитування.
____________________________________________________________________
Державну іпотечну установу створено Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2004 р. №1330. Засновником Установи є держава в особі Кабінету Міністрів України.