Blog

До уваги позичальників за рефінансованими іпотечними кредитами, обслуговування яких здійснював ПАТ «ТЕРРА БАНК»

14:07 02 Вересня in Діяльність установи

Шановні позичальники!
Державна іпотечна установа (далі – ДІУ) повідомляє про припинення обслуговування ПАТ «ТЕРРА БАНК» іпотечних кредитів та розірвання з банком договору про обслуговування іпотечних кредитів від 21.11.2007 р. №16, у зв’язку із чим ДІУ буде проведено зміну обслуговуючого банку, про що Вас буде окремо письмово повідомлено.

Припинення обслуговування ДІУ рефінансованих іпотечних кредитів в ПАТ «ТЕРРА БАНК» пов’язано із віднесенням Національним банком України (постанова НБУ від 21.08.2014 №518) ПАТ «ТЕРРА БАНК» до категорії неплатоспроможних та запровадження Фондом гарантування вкладів фізичних осіб тимчасової адміністрації в банку, що унеможливлює виконання цим обслуговуючим банком своїх функцій, передбачених договором про обслуговування іпотечних кредитів.

Найближчим часом Вам буде направлене письмове повідомлення (на адресу предмету іпотеки) про новий обслуговуючий банк та реквізити для погашення заборгованості по Вашому іпотечному кредиту.
До отримання нових платіжних реквізитів та уникнення спірних питань, пов’язаних із станом заборгованості за Вашим кредитом пропонуємо:

– утримуватися від здійснення платежів за договором про іпотечний кредит через ПАТ «ТЕРРА БАНК». Звертаємо Вашу увагу на те, що до моменту передачі кредитів на обслуговування до іншого банку відповідні штрафні санкції з боку ДІУ нараховуватися не будуть.
– отримати від ПАТ «ТЕРРА БАНК» довідку (за підписом керівника установи та завірену печаткою) щодо стану заборгованості по Вашому кредиту (основний борг, відсотки) та отримати правовстановлюючі документи на нерухоме майно, що було передано в іпотеку (у разі передачі їх Банку).

Маємо окремо повідомити, що позичальники за іпотечними кредитами не звільняються від виконання своїх зобов’язань перед Кредитором, яким на сьогодні виступає ДІУ.Додаткову інформацію можливо отримати за телефоном +380 (44) 207-14-00