Blog

Динамика рефінансування ДІУ зростає

10:09 30 Квітня in Діяльність установи

За минулий тиждень з 22 по 26 квітня 6 родин стали власниками окремого житла за підтримки ДІУ, – про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Динаміка рефінансування у цьому році є позитивною. Якщо проаналізувати минулорічні дані, ми бачимо суттєве зростання. За квітень 2012 року ДІУ рефінансувала всього 70 кредитів. У цьому році у квітні надано вже близько 100 кредитів на суму 20 млн. грн.», – зазначив Голова Установи.

Таким чином, сьогодні, станом на 30.04.2013 р., Державна іпотечна установа рефінансувала вже 159 іпотечних кредитів на суму понад 30 млн. грн.

«Зростання показників демонструє збільшення довіри громадян до державних програм, а також зацікавленість банківських установ у ресурсах ДІУ, адже фондування від ДІУ є довгостроковим та за найменшою вартістю», – зазначив Валентин Рибачук.

За його словами, виконання Соціальних ініціатив Президента та Уряду щодо вирішення житлових питань громадян є пріоритетними у роботі Установи. ДІУ має амбіційні плани у цьому напрямку, та за сприятливих умов, має змогу у 2013 році задовольнити близько 4 тис. заявок на рефінансування кредитів громадян.

Джерело: kmu.gov.ua
1tv.com.ua
interfax.com.ua
vchaspik.ua
cbonds.info
delo.ua
fin.org.ua