Blog

Фондова біржа «Перспектива»: ДІУ у трійці лідерів серед емітентів облігацій підприємств

11:08 10 Червня in Діяльність установи

За даними звіту, оприлюдненому ПАТ «Фондова біржа «Перспектива», Державна іпотечна установа у 2013 р., як і у попередній звітний період (2012 р.), зайняла друге місце у ТОП-50 облігацій підприємств за обсягами торгів.

Звіт біржі містить інформацію про головні події 2013-го біржового року, огляди окремих сегментів біржових торгів, розвиток торговельних, розрахункових та інформаційних технологій. Відомостями, що наводяться в цьому дослідженні користуються учасники фінансового ринку України та міжнародна інвестиційна спільнота.

Обсяг укладених договорів по облігаціях ДІУ на фондовій біржі «Перспектива» у 2013, як і у 2012 році, знов перевищив 1 млрд. грн., що вказує на приналежність Державної іпотечної установи до найбільших емітентів цінних паперів фондового ринку України.

Державна іпотечна установа здійснила перший випуск своїх облігацій у 2006 році. Загальний обсяг паперів, емітованих ДІУ з дня її створення, склав 10,7 млрд. грн.

Являючись професійним гравцем на фондовому ринку України, Установа зарекомендувала себе, надійним емітентом цінних паперів, який користується довірою серед інвесторів.


Довідка:
Державна іпотечна установа створена постановою Кабінету міністрів України 8 жовтня 2004 року. Засновником Установи є держава в особі Кабміну.
Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредитів за рахунок коштів, отриманих у тому числі від розміщення своїх облігацій, стимулювання розвитку ринку іпотечного кредитування. За паперами ДІУ видається 100% державна гарантія.